Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety EURO U21 2017 na mecze w Lublinie rozeszły się błyskawicznie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Wczesniejszy komentarz ,godny pislamskiej sekty ,nie na temat i w zadnym przypadku nie merytoryczny ,ludzie puknijcie sie w glowe i do szkoly z powrotem ,uczyc sie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądź innych Swoją miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie interesują mnie te bilety na arenie, która stoi tam gdzie kiedyś setki mieszkańców Lublina miało pracę. A teraz? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękuj Jarosławowi Kaczyńskiemu i PiS którego rząd w 2006 roku zgodził się na likwidację cukrowni Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało atrakcyjni przeciwnicy. I tak bym nie poszedł, nawet gdyby były dostępne bilety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 1:30 jeszcze nie było, o 3:30 się już kończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego właśnie o 1.30 wystarowała sprzedaż.A nie dokładnie o 24? Potencjalni kupcy zamiast spać powinni co kilka minut odświeżać stronę? To bardzo nie fair!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedaż od wtorku a zaczyna się o 1:30 !!! śmierdzi oszustwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie stubhub.pl przed północą były już dostępne bilety na mecze Polaków :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do cukrowników - teraz wasze dzieci mają lepiej płatną pracę ........ w Anglii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęła się między 1:00 a 1:10. Wytrwałość została nagrodzona - kupiłem 8 biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety były w bardzo dumpingowych cenach. Koniki zarobią wielkokrotnie więcej niż organizatorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bilety były w bardzo dumpingowych cenach. Koniki zarobią wielkokrotnie więcej niż organizatorzy.
Napewno od nich nie odkupję. Każdy tak zrobić powinien, niech zostaną z towarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też liczyłem, że wystartuje równo o północy. I nie doczekałem do 1:00 bo rano trzeba było iść do pracy. Nad ranem już zero wolnych miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikat o otwarciu sprzedaży pojawił się o 1.00. kilka minut później były. Kupiłem po 8 na oba mecze Polaków. Dla prawdziwych kibiców nie ma rzeczy nie do zrobienia :) Tylko trochę nie wyspany jestem. Po raz pierwszy cieszę się że mamy ten stadion i Prezydenta, dzięki któremu ta impreza tu jest i to na otwarcie. Nie oszukujmy się, ale bez jego lobbowania nie było by nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniki nie zarobią. Za mała ranga turnieju. Widać jak wyglądają mecze Łęcznej na Arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi wyjaśnić jak później koniki sprzedają te bilety, skoro są one imienne? Nie zamierzam dać oszustom zarobić, ale chciałbym poznać zasadę działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczje jak kupili, bo sprzedadzą łatwo - przy wejściu danych nie sprawdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Lublinie niczego nie można zrobić porządnie? Trzeba było ustalić realne ceny, a nie po 15zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko w Lublinie. PZPN ustalił takie ceny na wszystkich stadionach turnieju u21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...